Fabrika Personel Kıyafetleri

Fabrika Personel Kıyafetleri Teklif Alın

Fabrika personel iş kıyafetleri, işçi konforunu ve iş güvenliğini sağlayacak şekilde üretilmelidir. Zira fabrikalar, iş kazalarının en yoğun olarak yaşandığı iş alanlarından biridir. Bu nedenle personel kıyafetleri, kişileri tehlikeli durumlara karşı koruyacak yapıda olmalıdır. Bunu sağlamanın en kolay yolu, fabrika personel kıyafetlerinin hareket kabiliyetini engellemeyen cinste kumaşlardan üretilmesidir. Bunun yanında iş kıyafetleri, eldiven ve baret gibi koruyucu ekipmanları tamamlamalıdır.

Fabrikalar, yoğun iş gücüne sahip olması nedeniyle, bakterilerin yoğun olduğu alanlardan biridir. Öyle ki fabrika personel kıyafetleri kir tutmayan, kolay temizlenebilir bir yapıda olmalıdır. Gece ve gündüz vardiyalarında ayırıcı renkler kullanılmalıdır. Bütün bu saydığımız detaylar iş güvenliği açısından önemli etkenlerdir.

Fabrika personel elbiseleri, fabrikanın dahil olduğu kurumun niteliğini yansıtmalıdır. Kurumsal imaj ve kurumsal kimlik açısından iş kıyafetleri belirleyici bir rol üstlenmektedir. Ayrıca kurumun saygınlığına katkı sunarken potansiyel iş ortakları ve müşteriler için pozitif bir etki taşımaktadır.

Bilal Tekstil, firmanızın kalitesini yansıtan ve işçileri olası fabrika kazalarına karşı koruyan iş kıyafetleri üretimini gerçekleştirmektedir. Detaylı bilgi almak ve hizmet talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Çalışma Saatlerimiz

Web sitemizde bulunan numaradan 7/24 hizmet alabilirsiniz

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:00

Cumartesi : Kapalı

Pazar : Kapalı