İnşaat Personel Kıyafetleri

İnşaat Personel Kıyafetleri Teklif Alın

İnşaat sektöründe çalışmak hem mühendisler için hem mimarlar ve işçiler için bir hayli zor ve yorucudur. Sürekli hareket gerektirir. Riski fazladır ve bu risklerden korunmak için iş güvenliğine maksimum hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir.

İnşaat iş güvenliğini tamamlayan unsurlardan biri de kuşkusuz ki inşaat iş kıyafetleridir. İş kıyafetleri, inşaat işçisinin ve inşaat profesyonellerinin hareket kabiliyetlerini kısıtlamayan bir yapıda olması gerekmektedir. İş elbiselerinde konforlu ve terletmeyen özel kumaşlar kullanılmalıdır. Öte yandan, bu kıyafetler hava muhalefetlerine ve inşaattan düşen maddelere karşı dayanıklı olmalıdır. Aksi takdirde telafisi imkânsız iş kazalarının yaşanması muhtemeldir.

İnşaat kıyafetleri aynı zamanda çalışılan iş sahasına da uyum göstermelidir. Bilhassa gece çalışmalarında, kıyafetlerde ikaz özelliği gösteren fosforlu reflektör kıyafetler kullanılmalıdır.

Bilal tekstil, inşaat sektörünün zorlu yapısının farkındadır ve üretimlerine bu farkındalıkla hız kesmeden devam etmektedir. Kuruma ve kişiye özel tasarımlarla, rahatlığı ve konforu birleştirerek işçilerin ve inşaat profesyonellerinin çalışma hayatına katkı sunmaktadır. Kullandığı parlak ve reflektör özelliğe sahip kumaşlar sayesinde iş güvenliğini, üretimlerinde birinci odak noktası olarak belirlemektedir.

Çalışma Saatlerimiz

Web sitemizde bulunan numaradan 7/24 hizmet alabilirsiniz

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:00

Cumartesi : Kapalı

Pazar : Kapalı