Lojistik Personel Kıyafetleri

Lojistik Personel Kıyafetleri Teklif Alın

Lojistik, nakliye, kurye gibi iş alanları karayolları trafiğini yoğunlaşmasına sebebiyet vermektedir. Öte yandan lojistik hizmetleri, ülkemizin ekonomisinde dikkate değer bir katkı sunmaktadır. Günlerce yollarda olan sürücülerin güvenliği bu noktada öne çıkmaktadır. Yurtiçi veya yurtdışı taşımacılık yapan lojistik şirketleri personellerin sağ salim evlerine dönebilmeleri için çeşitli önlemler ve güvenlik tedbirleri almaktadır. Bu noktada, alınan önlemlerden biri de lojistik iş kıyafetleridir.

Lojistik iş kıyafetleri, sürücünün konforunu ve güvenliğini ön plana alan bir yapıda olmalıdır. Ayrıca gece vakitlerinde yolda kalındığında yolda olan diğer sürücülerin dikkatini çeken bir tasarıma sahip olmalıdır. Sürüş konforunu arttıran, sürücüleri hava muhalefetlerine karşı koruyan iş kıyafetleri personel sağlığı açısından hayati öneme sahiptir.

Diğer taraftan lojistik iş kıyafetleri, firmanın kurumsal kimliğini taşımalı ve yansıtmalıdır. Bu nedenle söz konusu kıyafetler ayırt edici bir tasarıma sahip olmalıdır.

Bilal Tekstil, firmalarının istek ve ihtiyaçlarına uygun lojistik iş kıyafetleri üretmektedir. Üretim öncesi ve sonrasında destek hizmeti vererek müşteri memnuniyetini ön plana almaktadır. Firmalardan gelen geri bildirimler ekseninde hizmet kalitesini her geçen gün yükseltmektedir

Çalışma Saatlerimiz

Web sitemizde bulunan numaradan 7/24 hizmet alabilirsiniz

Pazartesi-Cuma : 09:00-17:00

Cumartesi : Kapalı

Pazar : Kapalı